Nagyböjti kihívás Fülöp metropolitával

Nagyböjti kihívás Fülöp metropolitával

2021-02-26 13:39:34
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Böjt
GrFC
Néhány napja számoltunk be arról, hogy a nagyböjtöt egy kihívás elindításával teszik még imádságosabbá a budapesti görögkatolikus fiatalok. A heti feladatról keddenként beszélgetnek is a virtuális térben, a soron következő elmélkedésbe Fülöp metropolita atya is bekapcsolódik.

Szent Efrém fohászaiban megfogalmaz néhány fontos dolgot, amire törekedni kell, vagy amitől tartózkodni, ahhoz hogy jobbá váljunk.

Idén nagyböjtben a GrFC böjti kihívásban ezek megtartására/elkerülésére hívja a vállalkozó szelleműeket. Ennek a hétnek a feladata, hogy kerüljük a könnyelműséget, míg az alázatot erősítsük magunkban. Hogy ezek mit is jelentenek? Erről lesz beszélgetés Fülöp metropolita atyával március 2-án, kedden 19 órától.

Az élő közvetítés IDE kattintva érhető el.

VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
°abkugvd•ø
 
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
 
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
 
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
 
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor
 
Pest vármegyébe keresünk óvodavezetőt