Július 5-én áldják meg ünnepélyesen a "Hit és kultúra" turisztikai látogatóközpontot
2020-06-30 16:06:11
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Debrecen
A koronavírus-járvány okozta nehézségek ellenére időre elkészült a "Hit és kultúra" elnevezésű látogatóközpont az Attila téren. Az épület ünnepélyes átadója július 5-én, vasárnap lesz.
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!
22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
AKTUÁLIS
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!
22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
°abkugvd•ø
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor