Július 5-én áldják meg ünnepélyesen a

Július 5-én áldják meg ünnepélyesen a "Hit és kultúra" turisztikai látogatóközpontot

2020-06-30 16:06:11
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Debrecen
A koronavírus-járvány okozta nehézségek ellenére időre elkészült a "Hit és kultúra" elnevezésű látogatóközpont az Attila téren. Az épület ünnepélyes átadója július 5-én, vasárnap lesz.

VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
°abkugvd•ø
 
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
 
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
 
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
 
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor
 
Pest vármegyébe keresünk óvodavezetőt