Jézus-ima találkozó Nyíregyházán

Jézus-ima találkozó Nyíregyházán

2020-01-12 10:35:48
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Nyíregyházi Egyházmegye
Jézus-ima
Az év első Jézus-ima találkozójára hívják a híveket 2020. január 13-án 16.00 órától.

2020. január 13-án, hétfőn ismét Jézus-ima találkozóra várják a híveket. Az imaalkalom a szokásos helyszínen: Nyíregyházán, a Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskola kápolnájában és a megszokott időpontban, 16 órától kezdődik.

Az imádkozáson túl kötetlen beszélgetésen és vecsernyén vehetnek részt az érdeklődők. A Jézus-ima találkozót Polyák Imre spirituális atya vezeti.

Mindenkit szeretettel hívnak és várnak az elmélyült, imádságos együttlétre.

VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
°abkugvd•ø
 
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
 
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
 
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
 
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor
 
Pest vármegyébe keresünk óvodavezetőt