Jézus-ima Debrecenben

Jézus-ima Debrecenben

2022-05-02 09:00:00
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Debrecen
imádság
Jézus-ima
"Uram, taníts meg minket imádkozni..." (Lk 11,1)

Ismét Jézus-ima találkozóra invitáljuk a kedves testvéreket. Az Attila téri Főszékesegyházban megtartott imádságos együttlétet a hagyományoknak megfelelően Fülöp metropolita atya vezeti. 

Időpont: 2022. május 5. 19:00

Szeretettel várunk mindenkit!

VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
°abkugvd•ø
 
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
 
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
 
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
 
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor
 
Pest vármegyébe keresünk óvodavezetőt