Ízleljétek és lássátok! - ökumenikus beszélgetés az Eucharisztiáról Debrecenben

Ízleljétek és lássátok! - ökumenikus beszélgetés az Eucharisztiáról Debrecenben

2020-01-27 10:03:20
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Debrecen
ökumenikus
Lautitia Kóruscsalád
Különleges beszélgetésre kerül sor a Szent Efrém napok keretében: január 31-én az Eucharisztiáról értekezik nyilvánosan Kocsis Fülöp érsek-metropolita atya és dr. Fekete Károly református püspök, "Ízleljétek és lássátok! - ökumenikus beszélgetés az Élet Kenyeréről" címmel.

A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus évében, az ökumenikus imahét után egyszerre lesz mód az Eucharisztiára és az ökumenére koncentrálni. 

 

Ezzel párhuzamosan hívjuk fel a kedves testvérek figyelmét a Szent Efrém napokra is, amelyet ezen a héten rendeznek az intézményben. Koncertekre, a Lautitia Kóruscsalád nyílt napjára és hitéletünket erősítő előadásokra is várják az érdeklődőket.

 

VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
°abkugvd•ø
 
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
 
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
 
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
 
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor
 
Pest vármegyébe keresünk óvodavezetőt