Fülöp metropolita áldja meg a házaspárokat Debrecenben a Házasság hete zárásaként

Fülöp metropolita áldja meg a házaspárokat Debrecenben a Házasság hete zárásaként

2020-02-14 09:32:59
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Kocsis Fülöp érsek
Debrecen
Hajdúdorogi Főegyházmegye
Az Attila téri főszékesegyházban végzett szertartás részeként kapnak áldást a házaspárok.

Csapatjáték szerelemmel - ez a mottója az idei tematikus programsorozatnak, amit tizenharmadik alkalommal rendeznek meg hazánkban a keresztény egyházak és civil szervezetek széles körű összefogásával. Az országos rendezvény célja, hogy felhívja a figyelmet a házasság, a család értékeire és fontosságára, valamint hogy segítséget nyújtson a házasságra készülőknek vagy a párkapcsolati problémákkal szembesülőknek. A Hajdúdorogi Főegyházmegye 2020-ban is csatlakozott a kezdeményezéshez.  

A hét zárásaként az Attila téri Főszékesegyházban február 16-án, a 10 órakor kezdődő Szent Liturgián Kocsis Fülöp érsek-metropolita áldja meg a házaspárokat.

VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
°abkugvd•ø
 
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
 
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
 
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
 
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor
 
Pest vármegyébe keresünk óvodavezetőt