Egymás kedvéért születtünk - Uzsalyné dr. Pécsi Rita előadása a Házasság hetén
2020-02-06 12:46:38
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Debrecen
Hajdúdorogi Főegyházmegye
Hasznos
A görögkatolikus hívek nem először találkozhatnak Uzsalyné dr. Pécsi Rita, neveléskutatóval. A neves szakembert családtáborainkban, tematikus rendezvényeinken már többször vendégül láttuk. Most, Debrecenben, a Házasság hetén igyekszik hasznos gondolatokkal segíteni azt, hogy férfi és nő mindennapjai zökkenőmentesen teljenek.
Ízelítő az előadás tartalmából:
„A férfi és a nő idegrendszerében, agyában, gondolkodásában és problémamegoldásában, de stresszkezelésében, szeretésében és hitében is különböző módon él át helyzeteket. Ezért, ha nem tanuljuk meg, hogyan tudjuk befogadni, sőt élvezni azt, hogy a másik nem ugyanolyan, mint mi, hanem Isten elgondolása szerint inkább "hozzánk illő", akkor versennyé, esetleg munkatársi viszonnyá alakulhat a házasságban való együttlét.” (forrás:Pécsi Rita weboldala)
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!
22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
AKTUÁLIS
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!
22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
°abkugvd•ø
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor