Atanáz püspök atya vezeti pénteken az Előszenteltek Liturgiáját Debrecenben

Atanáz püspök atya vezeti pénteken az Előszenteltek Liturgiáját Debrecenben

2022-03-29 15:11:45
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Debrecen
Böjt
A Miskolci Egyházmegye főpásztorával imádkozhatunk.

A Görögkatolikus Egyház nagyböjti szertartása az Előszenteltek Liturgiája, melyben a pap az előző vasárnap átváltoztatott Eucharisztiával áldoztatja meg a híveket. 

Április első péntekén a szokásos időpontban, este fél hatkor kezdődik az Előszenteltek Liturgiája Debrecenben, az Attila téri főszékesegyházban. A szertartás különlegessége, hogy azt ezúttal Orosz Atanáz püspök atya tartja, melynek keretében tanítást is fog adni. 

Időpont: 2022. fáprilis 1. péntek, 17.30 óra 

Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!

VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
°abkugvd•ø
 
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
 
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
 
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
 
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor
 
Pest vármegyébe keresünk óvodavezetőt