A Szent Miklós Görögkatolikus Diákotthon és Roma Szakkollégium is megnyitja tanévét vasárnap

A Szent Miklós Görögkatolikus Diákotthon és Roma Szakkollégium is megnyitja tanévét vasárnap

2022-09-06 09:28:50
Szerző: Hajdúdorogi Főegyházmegye
Kocsis Fülöp érsek
Debrecen
A sikeres tanévért imádkoznak közösen az Attila téri főszékesegyházban a diákotthon lakói. A szertartáson Fülöp metropolita atya mond tanítást.

VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
KAPCSOLÓDÓ GALÉRIA
VEZETŐ HÍREK
°abkugvd•ø

Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghosszabbított jelentkezéssel!

22+ a fiatal felnőtteknek - Íme a részletes program!
 
AKTUÁLIS
EZEKET OLVASTA MÁR?
 
°abkugvd•ø
 
Organikus pedagógia a hittudományi főiskolánkon: meghoss...
 
Isten a "jókedvű adakozót" szereti✔︎
 
Hétfőtől rövidített nyitvatartásra kell számítani a ...
 
Aki szeret, az énekel - ilyen volt a Liturgikusének-tábor
 
Pest vármegyébe keresünk óvodavezetőt